Po 12.9.16 11:30
Léto nám pomalu (alespoň kalendářně) končí. A my už se začínáme upínat ke speciální akci, která proběhne 23.11. ve Foru Karlín . Společné vystoupení Tata Bojs a SOČR ! Ten slaví 90 let existence (nevíme jestli ve stejné sestavě) a nás si přizvali na jednu z oslav tohoto jubilea. Marek Doubrava již pilně pracuje na aranžích. Některé jsme již slyšeli a je se na co těšit!

Út 8.12.15 2:07
I když turné už je zdárně za námi, náš e-shop vůbec neskomírá, naopak! Nová trička ve všech velikostech opět na skladě, nový sortiment stále doplňován.

A máme zde bonus! Kdo si v prosinci něco z našeho e-shopu objedná, dostane originální tužtičku T/B A/B! Tomu se opravdu bude těžko odolávat...

(Objednávky do poloviny prosince Kiki zvládá do Vánoc vyřídit!)
  
Pá 9.10.15 10:17

Vychází naše nová deska! Dneska.

Jmenuje se A/B. Je to pro nás radostná událost, protože nová deska nám nevychází každý den. Nevychází nám ani každý rok. Kdybyste chtěli naši radost z desky sdílet (nejlépe jejím zakoupením) můžete si A/B CD pořídit v našem obchodě -->ZDE<--! Chcete-li pouze digitální otisk naší tvorby, zkuste třeba -->Supraphonline<-- nebo -->iTunes<--. V plánu je i vinylové 2LP, které je již ve výrobě. Až bude, opět se s vámi o tu radost podělíme! Protože ani vinylová deska nám nevychází každý den.