Ne 6.4.14 16:11
Album Tribute Abraxas už je venku, na čerstvém jarním vzduchu! Je to dokonce 2CD, plné těch nejrůznějších (ale nikoli nejzrůdnějších) předělávek Abraxas. Těší nás, být v tak barvité společnosti! Náš Honza Rock-n-Roll Star dokonce celou kolekci otevírá. Jsme zvědaví, co kdo na to.

St 26.2.14 12:55
VZHŮRU NA ŠŇŮRU!

Jak málo koncertů může být, aby to ještě byla šnůra? Vzhledem k tomu, že každý provaz má bez ohledu na délku vždy dva konce, tak nejspíš dva... Tudíž vás zveme na naší předjarní akustickou šňůru! Do Olomouce a Ostravy . Tyto koncerty jsou předzvěstí dalších akustických vystoupení na podzim. A těch už bude o něco víc...

Pá 3.1.14 1:57
Tata Bojs vám přejí vše nej do roku 2014! A zároveň vám děkujeme za přizeň v roce 2013, tedy v roce, kdy jsme slavili našich pětadvacet let. Tudíž vám tak nějak celkově děkujeme za přízeň ve všech těchto letech. Díky!!

Čt 5.12.13 23:14
I ve městě Znojmo ti bude líp,
když ho vnímáš jako klip!


Pravě tam jsme totiž s režisérem Ondřejem Urbancem natočili náš poslední, tentokrát na písničku Papírovka. Koukejte! ->ZDE<-

Čt 21.11.13 1:54
HITY CITY LIVE

S letošním rokem se na domácí půdě rozloučíme v Roxy, kde budeme trochu bilancovat náš bilanční rok číslo 25. A bude to samozřejmě prostřednictvím živého koncertu, protože číslo 25 žije! Zveme vás 11.12.13 do Roxy!!

Út 29.10.13 1:18
Nanobook se vrací do e-shopu!

Začátkem listopadu vyjde u Labyrintu dotisk již zcela rozepraného prvního vydání Nanobooku. Vy si ho již nyní můžete objednat v našem e-shopu. Samozřejmě, že za výhodnou cenu! -->ZDE<--

Po 28.10.13 0:12
...už se to vaří...

Právě pracujeme na předělávce Honza Rock-N-Roll Star od Abraxas, která vyjde na desce předělávek Abraxas. A docela se tím bavíme! Doufáme, že to bude bavit i vás... Kompilaci má vydávat Supraphon někdy v únoru a podle našich informací se jí účastní také Soubor tradičního popu, Midi Lidi, Moimir Papalescu, Bruno Ferrari, Roman Holý a kdoví kdo všechno ještě. Jsme zvědaví!

St 9.10.13 14:43
Nový kanál otevřen

Google Play je nový kanál, kde lze za rozumnou cenu kupovat rozumnou hudbu. Včetně té naší! Jak se dostat ke všemu tomu audiu, můžete vidět v tomto VIDEU. Čím víc možností, tím víc hudby!

Po 2.9.13 23:33
Vyšehradská čtyřka

Jestli máte ve svém okolí děti (případně i dospělé) které stále ještě věří na pohádky a chcete si poslechnout jak 4 z 5 členů TB čtou své oblíbené, stavte se zítra (3.9.) na Vyšehradě! Jediný Jirka zůstane na Vysočině.

více ZDE

Čt 1.8.13 1:48
Doplňte si sbírku - Kiki vám to pošle na dobírku!

Náš internetový obchod s upomínkovými předměty přes léto nespí, právě naopak! Doplnili jsme sortiment o limitovanou edici triček a placek k letošnímu turné, klíčenky, magnetky, pohlednice, sadu samolepek... Vše bezpečné, neobsahuje lepek.

St 19.6.13 16:12
Tak naše výběrové 2CD Hity a city je už na světě! Koupit si ho lze jak virtuálně (Supraphonline, iTunes), tak hmatatelně, například v našem obchodě. A samozřejmě na všech koncertech našeho turné!

St 12.6.13 1:02
KONCERT BUDE!

Žluté lázně definitivně potvrdili, že náš koncert 26.6. se dozajista uskuteční! A nejen to: bude to tamní první popovodňový koncert! Takže jste zváni - už je to v suchu...

Út 11.6.13 14:44
Mardoša bude dnes večer v 19.00 na radiu Wave hostem pořadu holinky. Zde--> jsou potřebné linky

Po 10.6.13 23:25
Koncert u vody
zmařily technické důvody


Dnes jsme se dozvěděli, že náš středeční koncert v brněnském Prygl baru byl bohužel z technických důvodů zrušen. Mrzí nás to. Do Brna se těšíme vždycky a teď jsme se těšili dvojnásob, protože jsme chtěli poprvé předvést program našeho výročního turné včetně Pěšáků na recyklované nástroje... O to intenzivněji vás tedy zveme na kterýkoli z našich dalších koncertů! Začínáme již tento pátek v Milovicích.

So 8.6.13 3:35
Doufáme, že to dobře opadne!

Většina vody ve Žlutých lázních snad už opadla a my jen doufáme, že se vše stihne do našeho výročního koncert 26.6. vrátit do normálu! Víme, že teď hodně z vás řeší mnohem zásadnější věci než je náš koncert. Ale budeme se ze všech sil snažit, potom co klesla voda, pozvednout náladu! Alespoň o trochu...

St 22.5.13 17:44
Právě chystáme naší první "bestofku"! Pravda, nikdy jsme se do toho extra nehrnuli, ale přeci jen, pětadvacet let, to už je z čeho vybírat. Bude dvojcédéčková a písničky jsme na ní vybrali sami. První disk obsahuje všechny naše singly, tedy písničky, které s větším či menším úspěchem rotovaly rádii nebo na které byly natočeny klipy. Na druhý disk jsme vybrali takové, které sice tolik hitové nebyly, ale podle nás měly být:-). Srdcovky. Proto i název kompilace: HITY A CITY. (S laskavým svolením Midi Lidi.)

Pá 26.4.13 14:41
Kdo chcete sledovat náš dnešní, již vyprodaný, koncert pro Rozmarýnu v Divadle Celetná z pohodlí svého počítačového monitoru, máte možnost! "Nalaďte" si seznam.cz, který vysílá z dnešního koncertu stream. Uvidíme se tam!